Studenti marketingu na VOŠPu

Tato část webu je věnovaná studentům marketingu a PR na VOŠP. Dozvíte se zde například, proč šli studovat zrovna marketing, jak jejich studium probíhalo, co vše se během studia naučili a vyzkoušeli, zkrátka jejich zkušenosti, které by mohly pomoci ostatním v jejich rozhodování, zda se jít věnovat marketingu. 


Otázky na studenty:

 1. Co tě přivedlo ke studiu marketingu na VOŠP?

 2. Co považuješ za svůj největší úspěch během studia?

 3. Kde se vidíš za pár let v pracovní oblasti?

Olina Plašilová

 1. Vlastně mě k tomu přivedl modul TMC, kterým musí student projít v prvním ročníku. Modul mě zaujal natolik, že jsem se rozhodla zkusit jít touto cestou.
 2. Úspěchem jsou pro mě maličkosti. Takže za svůj největší považuji asi fakt, že jsem se naučila lépe komunikovat s lidmi.
 3. Chtěla bych se dostat k tvoření obsahu na sociální sítě. Ale uvidíme, jak to nakonec dopadne a kde skončím. Ráda bych se ale pohybovala v oboru.

Michaela Veselá

 1. Už dlouho před maturitou jsem si byla jistá, že bych ráda studovala marketing. Hledala jsem školu v Praze, jelikož jiné školy, které se na marketing zaměřují jsou daleko od mého bydliště. Nechtěla jsem jít ale rovnou po střední škole na vysokou školu, moc jsem se na to necítila. Potom jsem narazila na VOŠP a bylo jasno.
 2. Za svůj největší úspěch během studia považuji to, že jsem začala v marketingu pracovat. Také je pro mě úspěch to, že jsem si vybrala školu dobře a baví mě.
 3. Za pár let bych ráda podnikala v oblasti marketingu a grafiky. Je to velká výzva, ale moc mě to láká.

Jan Půda

 1. O marketing jsem se začal zajímat už na střední škole. Proto jsem si zvolil VOŠP, kde jsem viděl příležitost si svoje znalosti rozšířit. Lákalo mě zejména to, že jsem se mohl naučit něco z praxe
 2. Získal jsem ve svém zaměření takové znalosti, které mi pomohly k tomu, abych už si při studiu našel práci v oboru.
 3. Určitě se vidím někde v marketingu, ale co přesně budu dělat zatím nevím. Uvidíme, jaké příležitosti se naskytnou.